Jesteśmy małym kameralnym miejscem, jednorazowo możemy przyjąć 8 Gości. Dlatego nie ma u nas mowy o tłumie. Przyjmujemy tylko osoby dorosłe, dlatego też nie ma obawy, że ktoś będzie Ci przeszkadzał. 

Latem można wyjść z komputerem na dwór na hamaki, na kamienny taras z tyłu domu lub pod letnią stodołę. Zimą natomiast polecamy zaszyć się w saloniku na parterze, gdzie popołudniami umili Ci pracę kominek.  

Śniadanie, obiadoklacjia i kawa jest na miejscu, także niczego Ci nie zabraknie. No i oczywiście spokój w nocy, czyli w końcu się dobrze wyśpisz. Bez hałasu przejeżdżających samochodów czy nadmiernego światła.   

Jeśli planujesz przyjazd na workation do nas to polecamy pobyt od poniedziałku do piątku.  Jeśli nie wyczerpaliśmy tematu to napisz do nas chętnie odpowiemy Ci na wszystkie pytania.

 

 

Po pracy zapraszają trasy piesze koło naszego domu. Możesz powędrować do Pałacu Lenno i na Zamek Wleń lub dalej nad Zaporę w Pilchowicach, do Pałacu w Maciejowcu czy na Dziki Wąwóz. Możesz też zabrać ze sobą rower mamy opracowane trasy rowerowe w okolicy.

Na miejscu czeka na Ciebie parking na Twój samochód. A jeślisz nie jesteś zmotoryzowany chętnie odbierzemy Cię z przystanku z Wlenia po wcześniejszym uzgodnieniu. Do Wlenia dostaniesz się autobusem z Jeleniej Góry.

Na workation polecamy najbardziej Pokój przy Kominie, Pokój Kamienny lub Gliniany. Z dwóch powodów: mają one normalne stoły, gdzie można rozsiąść się z komputerem oraz fotele lub kanapę.

W domu mamy bezprzewodowy internet mobilny. Jest on wystarczający do pracy zdalnej. Jednak jeśli planujesz wysyłać lub odbierać duże ilości danych lepiej zabierz ze sobą swój internet.

We wspólnym saloniku na parterze znajdziesz: rzutnik, do którego możesz podłączyć komputer oraz głośniki. Znajduje się tam również stół, gdzie można usiąść z komputerem i duża kanapa.

Możesz u nas zamówić na miejscu obiadokolacje, a śniadanie masz zawsze w cenie pobytu. W aneksie na piętrze jest dostęp do ekspresu do kawy. Można tam również podgrzać coś w mikrofalówce lub zaparzyć sobie kubek herbaty.

Jeśli planujesz przyjechać do nas popracować i odpocząć to powinno Cię zainteresować, że:

 

 

Workation, czyli coś dla pracujących

KONTAKT:


Dom Gościnny Dwie Brzozy

Klecza 26

58-506 Wleń

tel.606 428 909