Dwuosobowy pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami, które można połączyć, dwoma fotelami, komodą, biurkiem do pracy. W pokoju oczywiście jest łazienka z prysznicem i toaletą. Pokój ten jest wyjątkowy ponieważ całkowicie został otynkowany gliną. Glina świetnie akumuluje i reguluje wilgotność w pomieszczniu. Dlatego tak dobrze się śpi w tym pokoju. Naturalny gliniany tynk świetnie sprawdzi się dla alergików. W pokoju w łóżkam możemy podziwiać wschody słońca i widok na naszego wiekowego orzecha. Powierzchnia pokoju z łazienką 20 mk.

W aneksie kuchennym na pierwszym piętrze znajdziecie lodówkę, ekspres do kawy, czajnik, zlew, naczynia kuchenne, szkalnki, kubki, sztućce oraz zapas kawy herbaty i ziół.

W aneksie kuchennym na pierwszym piętrze znajdziecie lodówkę, zlew, naczynia mikrofalwka, czajnik, ekspres do kawy, potrzebne gadżety kuchenne, zapas, kawy i herbaty.

Aneks  kuchenny

Obiekt  ze  względu  na  swój  historyczny  charakter  jest  bardzo  kameralny  w  tym  samym  czasie,  kiedy  będziesz  u  nas  wypoczywać,  będziemy  w  sumie gościć 8  no  może  10  osób. Dom jest stary więc ma swoje humory, czasem skrzypi.

Parking  jest  przy  obiekcie  bezpłatny  dla  Gości.  Jeśli  planujesz  przyjechać  do nas większym samochodem  (np.busem) uzgodnij to przed rezerwacją.

W  cenę  pokoju  jest  wliczone  śniadanie.  Mamy  również  opcję  z  obiadokolacją  sprawdź  podczas  rezerwacji,  którą  wybrałeś.  Opcja  wyżywienia  wegetariańska  i  wegańska  (zgłoś  to  przy  rezerwacji).  W pokoju jest  czajnik, a na korytarzu wspólny aneks kuchenny z lodówką,  ekspresem  do  kawy,  naczyniami  i  zlewem.

Łóżka  z  wygodnymi  materacami.  Opcja  łóżko  małżeńskie  lub  dwa  pojedyncze  ale  z  hotelowym  systemem  do  złączenia.  Komfort  jak  przy  jednym  dużym.  Do  tego  komplet  ręczników  i  puszysta  pościel.

A  co  w  tych  pokojach?

Dwuosobowy  pokój  z  dwoma  pojedynczymi  łóżkami  (możliwe  do  połączenia),  dwoma fotelami, szafą otwartą oraz stolikiem.  W  pokoju  z  łóżka  możecie  podziwiać  orginalną  ścianę  ryglową.  Był  to  niegdyś  w  naszym  regionie  najbardziej  popularny  sposób  budownictwa.  Jeśli  lubisz  drewno  i  ceglę  ten  pokój  jest  dla  Ciebie.  Widok z pokoju na wieś i najstarszy dom przysłupowy w Gminie Wleń. Pokój ma łazienkę z prysznicem i toaletą.  Powierzchnia  pokoju  17,5  mk pokój z łazienką..

Pokój z Ryglem

Pokój  dwu lub trzyosobowy  z  łazienką.  W  pokoju  łóżko  małżeńskie,  rozkładana  kanapa dwuosobowa,  stół,  hamak i  fotel do  relaksu  oraz  szafa.  Widok  z  pokoju  na łąkę  i  wschody  słońca. Łazienka z prysznicem i toaletą. Pokój poleca się miłośnikom ciemnego nieba. Tylko w nim gwarantujemy zasypianie z widokiem na czarne niebo i gwiazdy, a pobudkę ze wschodem słońca. Powierzchnia  pokoju 30   mk.

Pokój Ryglowy

Pokój przy Kominie

Duży pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim, stołem, dwoma fotelami, stołem i krzesłami. Przy oknie miejsce do czytania ze stolikiem. Z okien widok na ogród i starą szkołę ewangelicką. stół,  Łazienka z prysznicem i toaletą.  To chyba nasz najprzytulniejszy pokój. Kojące kolory i dużo kamienia i drewna.  Powierzchnia pokoju 25 mk.

   Pokój Kamienny

Jeśli mielibyśmy określić w jakim  stylu urządzony jest  nasz dom to nazwalibyśmy   go  Ciekawy Kolorowy Eklektyzm z poszanowaniem  tego co stare. Podczas  remontu  używaliśmy  naturalnych  materiałów takich  jak  wapna  czy  gliny.  Naszym  celem  było  aby  nasz  dom  w  pełni  oddychał  co przełoży  się  na  Wasz  komfort podczas wypoczynku. W naszych pokojach znajdziecie wiele odnowionych mebli,  które pochodzą z tego domu i  pamiętają starych jego  właścicieli  Pan  Leona  i  Panią Marysię.  Pojawiły się w nim również perełki gromadzone przez nas przez lata, którym udał się przywróć nowy  blask.  Wiemy, że wypoczynek w otoczeniu naszych wnętrz  będzie dla Was ciekawym doświadczeniem zajrzyjcie do nas .  

 

Przygotowaliśmy  dla  Was  cztery  pokoje: Pokój Gliniany, Pokój z Ryglem, Pokój przy Kominie i Pokój Kamienny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli mielibyśmy określić w jakim  stylu urządzony jest  nasz dom to nazwalibyśmy   go  Ciekawy Kolorowy Eklektyzm z poszanowaniem  tego co stare. W naszych pokojach znajdziecie wiele odnowionych mebli,  które pochodzą z tego domu i  pamiętają starych jego  właścicieli  Pan  Leona  i  Panią Marysię.  Pojawiły się w nim również perełki gromadzone przez nas przez lata, którym udał się przywróć nowy  blask.  Wiemy, że wypoczynek w otoczeniu naszych wnętrz  będzie dla Was ciekawym doświadczeniem.   zajrzyjcie do nas .  

Przygotowaliśmy  dla  Was  cztery  pokoje.

 

Jeśli mielibyśmy określić w jakim  stylu urządzony jest  nasz dom to nazwalibyśmy   go  Ciekawy Kolorowy Eklektyzm z poszanowaniem  tego co stare. W naszych pokojach znajdziecie wiele odnowionych mebli,  które pochodzą z tego domu i  pamiętają starych jego  właścicieli  Pan  Leona  i  Panią Marysię.  Pojawiły się w nim również perełki gromadzone przez nas przez lata, którym udał się przywróć nowy  blask.  Wiemy, że wypoczynek w otoczeniu naszych wnętrz  będzie dla Was ciekawym doświadczeniem.   zajrzyjcie do nas .

Przygotowaliśmy  dla  Was  cztery  pokoje.

 

 

 

 

  

 

Co znajdziesz u nas

w pokojach?

Agroturystyka dla doroslych w typie slowlife. Ekologiczne miejsce z wegetariańska i wegańską kuchnią

KONTAKT:


Dom Gościnny Dwie Brzozy

Klecza 26

58-506 Wleń

tel.606 428 909

Dwuosobowy  pokój  z  dwoma  pojedynczymi  łóżkami  (możliwe  do  połączenia),  dwoma fotelami, szafą otwartą oraz stolikiem.  W  pokoju  z  łóżka  możecie  podziwiać  orginalną  ścianę  ryglową.  Był  to  niegdyś  w  naszym  regionie  najbardziej  popularny  sposób  budownictwa.  Jeśli  lubisz  drewno  i  ceglę  ten  pokój  jest  dla  Ciebie.  Widok z pokoju na wieś i najstarszy dom przysłupowy w Gminie Wleń. Pokój ma łazienkę z prysznicem i toaletą.  Powierzchnia  pokoju  18  mk.

Pokój Gliniany

Dwuosobowy  pokój  z  dwoma  pojedynczymi  łóżkami  (możliwe  do  połączenia),  dwoma fotelami, szafą otwartą, komodą oraz stolikiem. W pokoju jest oczywiście łazienka z prysznicem i toaletą.  Pokój ten jest wyjątkowy ponieważ został całkowicie otynkowany gliną, tak jak to kiedyś było oryginalnie w tym domu wiele wiele lat temu. Glina świetnie akumuluje wilgoć i reguluje wilgotność w pokoju. Świetnie się przez to w nim śpi. Całkowicie natupany tynk idealny jest oczywiście dla alergików. W  pokoju  z  łóżka  możecie  podziwiać  wschody słońca i widok na naszego wiekowego orzecha. Jest tam również małe burko idealne dla tych, którzy muszą czasem popracować. Powierzchnia 20 mk pokój z łazienką.