Od czasu do czasu planujemy zorganizować warsztaty tapicerskie weekendowe. Zaprosimy Was wówczas na cały weekend do nas z waszymi meblami do tapicerowania. Będziemy wspólnie pracować jeść i spędzać czas. Informacje o takich warsztatach będą się pojawiać u nas na stronie.

Dodatkowo chcielibyśmy udostępnić Wam otwartą przestrzeń warsztatową podczas Waszego odpoczynku u nas. Wiem doskonale co to znaczy nie mieć miejsca, a bardzo chcieć odnowić jakiś mebel czy popróbować swoich sił w tapicerowaniu. Nie każdy mieszka w dużym domu, gdzie ma mnóstwo przestrzeni i posiada w warsztacie wszelkie potrzebne wiertarki, szlifierki itd. Często początek przygody z renowacją czy tapicerowaniem wiąże się z koniecznością dużych wydatków.  A do końca nigdy nie wiemy czy to zajęcie dla nas. Z tą myślą powstał pomysł otwartej przestrzeni warsztatowej, czyli miejsca do pracy z zapleczem narzędzi i pomocom ewentualnie przy renowacji czy tapicerowaniu.  Jeśli chciałbyś skorzystać z tego podczas pobytu napisz do nas co potrzebujemy takich informacji jak: co chciałabyś/-byś odnowić, jakiej wielkości jest mebel, fotel, krzesło (najlepiej wyślij zdjęcie) wówczas uzgodnimy formę pracy i ewentualne koszty.

Jak miałyby wyglądać warsztaty tapicerskie?
Otwarta przestrzeń warsztatowa dla Gości.


Stwórz swój niepowtarzalny mebel

Wszystkie meble, które są w naszym domu, a w szczególności te mięciutkie: fotele i krzesła są odnowione przez nas. Kolory i aranżacje to nasza własna fantazja. Dzięki temu nasze wnętrza są nie powtarzalne i niebanalne. Renowacja mebli to wielka frajda, kiedy zamiast wyrzuciać dajemy sobie z przedmiotem drugą szanse. Zobaczcie co powstało w naszej pracowni:

Warsztaty z tapicerowania

Gospodyni prowadzi warsztat tapicerski, więc jeśli mielibyście ochotę odnowić wasze ulubione krzesło lub popróbować tapicerowania to u nas jest to możliwe. Warsztat jest do Waszej dyspozycji jeśli tylko będziecie chcieli. Oczywiście zachęcamy Was do wcześniejszego umówienia się i ustalenia szczegółów, żebyśmy mogli się do tego przygotować.

 

KONTAKT:


Dom Gościnny Dwie Brzozy

Klecza 26

58-506 Wleń

tel.606 428 909